درباره ما

پس از جمع‌آوری تجربیات صنعتی و دانشگاهی در سال ۹۸ و بررسی موانع و اشکالات موجود بر سر راه استفاده از دستاوردهای دانشگاه در سطح جامعه و صنعت، پیشرانا به عنوان راه‌حلی برای این معضل طراحی شد. پیشرانا با در نظر گرفتن اولویت‌ها تلاش می‌کند با فراهم کردن بستر لازم برای رشد ایده‌ها، نوآوری‌ها و کسب و کارهای نوپا، نقش مؤثری در رشد نوآوری، کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان داشته باشد. پیشرانا با واکاوی مسائل و مشکلات جامعه و صنعت، ارائه موضوعات و زمینه‌های نوآوری، آموزش و راهبری تیم‌ها و خدماتی همچون در اختیار قرار دادن فضای کاری، تأمین سرمایه اولیه مورد نیاز تیم‌ها و ارتباط آن‌ها با شبکه متخصصان، سرمایه‌گذاران و بازار، آن‌ها را در رسیدن به راه‌حل مسائل و یک کسب و کار موفق و پایدار یاری می‌دهد. برای پیوستن به پیشرانا به بخش ثبت نام مراجعه فرمایید.

مأموریت

مأموریت پیشرانا زمینه‌سازی برای شناخت درست مسائل کشور و نوآوری برای حل مسائل و حمایت از تیم‌های شکل‌گرفته بر اساس این مسائل برای رسیدن به محصول فناورانه و بکارگیری آن برای کمک به اقتصاد دانش‌بنیان در کشور است.

چشم‌انداز

پیشرانا قصد دارد در ده سال آینده به کانون توجه در عرصه کمک به رشد نوآوری برای حل مسائل کشور و رشد اقتصاد دانش‌بنیان تبدیل شود.

تیم پیشرانا

سجاد شیعه

فارغ‌التحصیل ارشد و دکتری رشته مهندسی برق-الکترونیک از دانشگاه تهران و همچنین فارغ‌التحصیل ارشد MBA با گرایش استراتژی از دانشگاه علامه طباطبایی است. از سال ۸۹ در صنایع مختلف فعالیت نموده و مدیر، مجری و مشاور پروژه‌های مختلف صنعتی، پژوهشی و استراتژی بوده و امروز به عنوان بنیان‌گذار و مدیر عامل مرکز پیشرانا کار خود را در زمینه پژوهش در حوزه نوآوری و حمایت و توانمندسازی تیم‌های جوان دانشگاهی ادامه می‌دهد.

علی ترکمنی

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران و هم‌بنیان‌گذار استارت‌آپ کوالا بوده با تجربیات متنوع و فعالیت‌های مختلف دانشجویی، امروز به عنوان مدیر داخلی مرکز پیشرانا فعالیت می‌نماید.

محمد امین احمدی

کارشناسی مهندسی نقشه‌برداری دانشگاه تهران، پس از تجربیاتی همچون سردبیری نشریات دانشجویی، مدیریت کانال و صفحات مجازی دانشجویی و کسب مهارت در زمینه طراحی‌های گرافیکی و تولید محتوای دیجیتالی، امروز به عنوان کارشناس رسانه و محتوای پیشرانا فعالیت می‌نماید.

حسین خرازی

کارشناسی ارشد از دانشگاه گیلان در رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، تجربه راه‌اندازی سایت‌های مختلف در زمینه‌های خبری، پورتال سازمانی و تجاری را در کارنامه دارد و امروز به عنوان کارشناس سایت و محتوا در پیشرانا فعالیت می‌نماید.

سجاد بلغه
سجاد بلغه

کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه تهران، سابقه فعالیت در حوزه‌ی NLP و پردازش تصویر را دارد و هم اکنون به عنوان محقق و راهبر فنی حوزه‌ی هوش مصنوعی در پیشرانا فعالیت می‌کند.

حوزه‌های فعالیت

راهبران

همکاران ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پیشرانا می‌باشد.