درباره ما

پس از جمع‌آوری تجربیات صنعتی و دانشگاهی در سال ۹۸ و بررسی موانع و اشکالات موجود بر سر راه استفاده از دستاوردهای دانشگاه در سطح جامعه و صنعت، پیشرانا به عنوان راه‌حلی برای این معضل طراحی شد. پیشرانا با در نظر گرفتن اولویت‌ها تلاش می‌کند با فراهم کردن بستر لازم برای رشد ایده‌ها، نوآوری‌ها و کسب و کارهای نوپا نقش مؤثری در رشد علم و فناوری، کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان داشته باشد. پیشرانا با در اختیار قرار دادن مکان و فضای کاری، مشاوره و آموزش، تأمین سرمایه اولیه مورد نیاز تیم‌ها و ارتباط آن‌ها با شبکه متخصصان و سرمایه‌گذاران و بازار، آن‌ها را در رسیدن به یک کسب و کار موفق و پایدار یاری می‌دهد. برای پیوستن به پیشرانا به بخش ثبت نام مراجعه فرمایید.

مأموریت

مأموریت پیشرانا زمینه‌سازی برای شناخت درست مسائل اصلی فناوری کشور و حمایت از تیم‌های شکل‌گرفته براساس این مسائل برای رسیدن به محصول فناورانه و بکارگیری آن برای تولید ثروت در کشور است.

چشم‌انداز

پیشرانا قصد دارد در ده سال آینده به کانون توجه در حوزه کشف و شناخت مسائل فناورانه کشور و توانمندسازی افراد در مسیر حل این مسائل تبدیل شود.

تیم پیشرانا

سجاد شیعه

فارغ‌التحصیل دکتری دانشگاه تهران در رشته مهندسی برق-الکترونیک بوده و هم اکنون دانشجوی MBA گرایش استراتژی در دانشگاه علامه طباطبایی است. از سال ۸۹ در صنایع مختلف فعالیت نموده و مدیر و مجری چندین پروژه صنعتی و پژوهشی بوده و امروز به عنوان بنیان‌گذار و مدیر مرکز پیشرانا کار خود را در حمایت و توانمندسازی تیم‌های جوان دانشگاهی ادامه می‌دهد.

علی ترکمنی

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران و هم‌بنیان‌گذار استارت‌آپ کوالا بوده با تجربیات متنوع و فعالیت‌های مختلف دانشجویی، امروز به عنوان مدیر داخلی مرکز پیشرانا فعالیت می‌نماید.

محمد امین احمدی

کارشناسی مهندسی نقشه‌برداری دانشگاه تهران، پس از تجربیاتی همچون سردبیری نشریات دانشجویی، مدیریت چندین کانال و صفحات مجازی دانشجویی و کسب مهارت در زمینه طراحی‌های گرافیکی و تولید محتوای دیجیتالی، امروز به عنوان کارشناس رسانه و محتوای پیشرانا فعالیت می‌نماید.

حسین خرازی

کارشناسی ارشد از دانشگاه گیلان در رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، تجربه راه‌اندازی سایت‌های مختلف در زمینه‌های خبری، پورتال سازمانی و تجاری را در کارنامه دارد و امروز به عنوان کارشناس سایت و محتوا در پیشرانا فعالیت می‌نماید.

سجاد بلغه
سجاد بلغه

کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه تهران، سابقه فعالیت در حوزه‌ی NLP و پردازش تصویر را دارد و هم اکنون به عنوان محقق حوزه‌ی هوش مصنوعی در پیشرانا فعالیت می‌کند.

حوزه‌های فعالیت

راهبران

همکاران ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پیشرانا می‌باشد.