درباره ما

پس از جمع‌آوری تجربیات صنعتی و دانشگاهی در سال ۹۸ و بررسی موانع و اشکالات موجود بر سر راه استفاده از دستاوردهای دانشگاه در سطح جامعه و صنعت، پیشرانا به عنوان راه‌حلی برای این معضل طراحی شد. پیشرانا با در نظر گرفتن اولویت‌ها تلاش می‌کند با فراهم کردن بستر لازم برای رشد ایده‌ها، نوآوری‌ها و کسب و کارهای نوپا نقش مؤثری در رشد علم و فناوری، کارآفرینی و اقتصاد دانش‌بنیان داشته باشد. پیشرانا با در اختیار قرار دادن مکان و فضای کاری، مشاوره و آموزش، تأمین سرمایه اولیه مورد نیاز تیم‌ها و ارتباط آن‌ها با شبکه متخصصان، سرمایه‌گذاران و بازار، آن‌ها را در رسیدن به یک کسب و کار موفق و پایدار یاری می‌دهد. برای پیوستن به پیشرانا به بخش ثبت نام مراجعه فرمایید.

مأموریت

مأموریت پیشرانا زمینه‌سازی برای شناخت درست مسائل اصلی فناوری کشور و حمایت از تیم‌های شکل‌گرفته براساس این مسائل برای رسیدن به محصول فناورانه و بکارگیری آن برای کمک به اقتصاد دانش‌بنیان در کشور است.

چشم‌انداز

پیشرانا قصد دارد در ده سال آینده به کانون توجه در عرصه کمک به رشد فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان تبدیل شود.

درباره ما 3
درباره ما 2
درباره ما 1

تیم پیشرانا

سجاد شیعه
سجاد شیعه

فارغ‌التحصیل دکتری دانشگاه تهران در رشته مهندسی برق-الکترونیک بوده و هم اکنون دانشجوی MBA گرایش استراتژی در دانشگاه علامه طباطبایی است. از سال ۸۹ در صنایع مختلف فعالیت نموده و مدیر و مجری چندین پروژه صنعتی و پژوهشی بوده و امروز به عنوان بنیان‌گذار و مدیر مرکز پیشرانا کار خود را در حمایت و توانمندسازی تیم‌های جوان دانشگاهی ادامه می‌دهد.

علی ترکمنی
علی ترکمنی

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تهران و هم‌بنیان‌گذار استارت‌آپ کوالا بوده با تجربیات متنوع و فعالیت‌های مختلف دانشجویی، امروز به عنوان مدیر داخلی مرکز پیشرانا فعالیت می‌نماید.

محمدامین احمدی
محمد امین احمدی

کارشناسی مهندسی نقشه‌برداری دانشگاه تهران، پس از تجربیاتی همچون سردبیری نشریات دانشجویی، مدیریت کانال و صفحات مجازی دانشجویی و کسب مهارت در زمینه طراحی‌های گرافیکی و تولید محتوای دیجیتالی، امروز به عنوان کارشناس رسانه و محتوای پیشرانا فعالیت می‌نماید.

مهندس خرازی_سایت و محتوا
حسین خرازی

کارشناسی ارشد از دانشگاه گیلان در رشته مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، تجربه راه‌اندازی سایت‌های مختلف در زمینه‌های خبری، پورتال سازمانی و تجاری را در کارنامه دارد و امروز به عنوان کارشناس سایت و محتوا در پیشرانا فعالیت می‌نماید.

سجاد بلغه
سجاد بلغه

کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه تهران، سابقه فعالیت در حوزه‌ی NLP و پردازش تصویر را دارد و هم اکنون به عنوان محقق حوزه‌ی هوش مصنوعی در پیشرانا فعالیت می‌کند.

حوزه‌های فعالیت

راهبران

همکاران ما

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پیشرانا می‌باشد.